← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Olimpic Club2:17Dinamo București A

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei00001010000
3Codreanu Tudor11000000020
4Comănescu Teodor11000000000
5Dinu Eric Ștefan00003000300
6Jakab Naianu Erik00001100000
7Cărămidă Tudor00005100410
8Ile Sebastian11000000010
9Buduluș Tudor51400000010
10Duban Armin00000000000
11Verdeș Nijnic Alexandru00000000000
12Seleși Tudor10101100000
Total echipă945011310750

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard4/2119%1/31/40/30/72/4320000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi2258%172568%
Superioritate2633%3475%
Penalty010%1520%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top