← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Olimpic Club2:17Dinamo București A

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei2020000000
3Codreanu Tudor1001000000
4Comănescu Teodor0000000000
5Dinu Eric Ștefan1100201100
6Jakab Naianu Erik0000101000
7Cărămidă Tudor1100101000
8Ile Sebastian1100300300
9Buduluș Tudor0000200200
10Duban Armin1010000000
11Verdeș Nijnic Alexandru0000110000
12Seleși Tudor0000000000
Total echipă73311013600

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard4/2119%1/31/40/30/72/4320000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi2258%172568%
Superioritate2633%3475%
Penalty010%1520%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top