← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Dinamo București B17:11Olimpic Club

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei11000000000
3Codreanu Tudor11000000000
4Comănescu Teodor11001000101
5Dinu Eric Ștefan00000000000
6Jakab Naianu Erik10100000020
7Cărămidă Tudor00001000120
8Ile Sebastian10012200010
9Buduluș Tudor10101000111
10Duban Armin10100000000
11Verdeș Nijnic Alexandru31200000000
12Seleși Tudor00000000000
Total echipă104515200362

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard1/186%1/30/30/60/30/3300000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi112839%171989%
Superioritate2367%61060%
Penalty11100%33100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top