← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Dinamo București B17:11Olimpic Club

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei1010101000
3Codreanu Tudor0000302100
4Comănescu Teodor0000000000
5Dinu Eric Ștefan0000330000
6Jakab Naianu Erik0000000000
7Cărămidă Tudor0000000000
8Ile Sebastian0000210100
9Buduluș Tudor1001202000
10Duban Armin2110000000
11Verdeș Nijnic Alexandru0000101000
12Seleși Tudor0000100100
Total echipă41211346300

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard1/186%1/30/30/60/30/3300000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi112839%171989%
Superioritate2367%61060%
Penalty11100%33100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top