← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud · 4 oct. 2026

Dinamo București A23:5Olimpic Club

R13:0R28:2R35:2R47:1
Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Giurgiuveanu Mihai1001000000
3Codreanu Tudor1100211000
4Comănescu Teodor0000100100
5Dinu Eric Ștefan0000200200
6Jakab Naianu Erik0000101000
7Cărămidă Tudor0000100100
8Ile Sebastian0000110000
9Buduluș Tudor0000201100
10Duban Armin2011000000
11Verdeș Nijnic Alexandru0000100100
12Guțu Maxim0000000000
14Ifrim Alexandru0000100100
15Tsantsaridis Konstantinos0000211000
Total echipă41121434700

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei5/2124%0/32/7–2/61/5100110
13Racoviță Sebastian5/1242%3/42/20/10/30/2000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi51436%233959%
Superioritate020%1714%
Penalty1250%6875%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
0:1Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Contraatac
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Centru
0:2Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
Dinamo București AȘut ratat de adversar · 5 m
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Centru
0:3Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Contrafault +
Repriza 2
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Sprint −
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Recuperare · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Centru
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
0:4Dinamo București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Recuperare · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
0:5Dinamo București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pas greșit
0:6Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pas greșit
0:7Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Contraatac
0:8Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
1:8Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
1:9Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
2:9Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
2:10Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
2:11Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Repriza 3
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Acțiune
2:12Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · 5 m (penalty)
3:12Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · 5 m
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Assist
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Contrafault +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Eliminare − · 5 m (penalty)
3:13Dinamo București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
3:14Dinamo București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
3:15Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pas greșit
3:16Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
4:16Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Om +
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Eliminare − · 5 m (penalty)
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · 5 m
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Eliminare − · Centru
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · 5 m (penalty)
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Șut ratat · 5 m
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Acțiune
Repriza 4
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Sprint −
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · 5 m (penalty)
4:17Dinamo București AGol adversar · 5 m (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
4:18Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
4:19Dinamo București AGol adversar · Om − (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Contrafault +
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Pierdere · Pas greșit
4:20Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
4:21Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
4:22Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
5:22Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Eliminare − · 5 m (penalty)
5:23Dinamo București AGol adversar · 5 m (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : Dinamo București A, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top