← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 24 sept. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club15:20C.S.S. Steaua București

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei11002020012
3Codreanu Tudor00002000201
5Dinu Eric Ștefan00000000000
7Cărămidă Tudor43011000100
8Ile Sebastian11002200000
9Buduluș Tudor00002000200
10Duban Armin22000000001
11Verdeș Nijnic Alexandru11001000100
Total echipă980110220614

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard9/2931%7/10–1/60/101/3520001

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. Steaua București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi153345%203557%
Superioritate71258%51050%
Penalty010%2450%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top