← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 24 sept. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club15:20C.S.S. Steaua București

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei5041101000
3Codreanu Tudor3210202000
5Dinu Eric Ștefan0000321000
7Cărămidă Tudor3300100100
8Ile Sebastian0000211000
9Buduluș Tudor0000311100
10Duban Armin1100000000
11Verdeș Nijnic Alexandru1100200200
Total echipă137511446400

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard9/2931%7/10–1/60/101/3520001

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. Steaua București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi153345%203557%
Superioritate71258%51050%
Penalty010%2450%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top