← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 21 sept. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club3:14Rapid București A

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea Manuel
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei00004040000
3Codreanu Tudor10101001000
4Comănescu Teodor00002100100
5Dinu Eric Ștefan21101000110
7Cărămidă Tudor11002000200
8Ile Sebastian21101000100
9Buduluș Tudor00004100310
10Duban Armin00000000001
11Verdeș Nijnic Alexandru00001000100
12Seleși Tudor11002000200
Total echipă7430182411121

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard6/2030%2/52/30/11/71/4400000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubRapid București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi32313%142654%
Superioritate1138%11100%
Penalty00–3560%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top