← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Triumf București10:11Olimpic Club

V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei10100000001
3Codreanu Tudor10100000000
4Comănescu Teodor33002000200
6Jakab Naianu Erik00000000010
7Cărămidă Tudor11001000100
8Ile Sebastian33002000200
9Buduluș Tudor30302100110
10Duban Armin00002010110
11Verdeș Nijnic Alexandru00001100000
12Seleși Tudor00000000000
Total echipă1275010210731

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard6/1638%3/51/12/70/20/1020000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubTriumf București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi112839%102540%
Superioritate2922%55100%
Penalty3475%1250%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top