← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Triumf București10:11Olimpic Club

V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei6051000000
3Codreanu Tudor1001000000
4Comănescu Teodor0000000000
6Jakab Naianu Erik0000200200
7Cărămidă Tudor1100000000
8Ile Sebastian0000211000
9Buduluș Tudor0000211000
10Duban Armin1010000000
11Verdeș Nijnic Alexandru0000000000
12Seleși Tudor0000110000
Total echipă9162732200

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard6/1638%3/51/12/70/20/1020000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubTriumf București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi112839%102540%
Superioritate2922%55100%
Penalty3475%1250%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top