← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Steaua București A23:7Olimpic Club

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea Manuel
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei00003120000
3Codreanu Tudor00000000000
4Comănescu Teodor00001000110
5Dinu Eric Ștefan00001000100
6Jakab Naianu Erik21100000000
7Cărămidă Tudor21103000300
8Ile Sebastian22000000000
9Buduluș Tudor00003000300
10Duban Armin10104030100
11Verdeș Nijnic Alexandru00002200000
12Seleși Tudor11000000000
Total echipă853017350910

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard1/244%1/40/30/20/70/8210000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubSteaua București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi72035%232785%
Superioritate050%22100%
Penalty2450%81080%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top