← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Steaua București A23:7Olimpic Club

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea Manuel
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei3012100100
3Codreanu Tudor0000210100
4Comănescu Teodor1100100100
5Dinu Eric Ștefan1001210100
6Jakab Naianu Erik0000000000
7Cărămidă Tudor3300000000
8Ile Sebastian0000000000
9Buduluș Tudor0000200200
10Duban Armin1001000000
11Verdeș Nijnic Alexandru0000000000
12Seleși Tudor0000300300
Total echipă94141120900

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard1/244%1/40/30/20/70/8210000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubSteaua București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi72035%232785%
Superioritate050%22100%
Penalty2450%81080%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top