← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Steaua București B12:7Olimpic Club

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei31204120100
3Codreanu Tudor00001000100
4Comănescu Teodor00002100100
5Dinu Eric Ștefan30300000000
6Jakab Naianu Erik00000000000
7Cărămidă Tudor00004000400
8Ile Sebastian11003100210
9Buduluș Tudor31201000100
10Duban Armin10101000100
11Verdeș Nijnic Alexandru00002001100
12Seleși Tudor00000000000
Total echipă11380183211210

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard5/1729%4/6–1/50/40/2030001

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubSteaua București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi71937%122352%
Superioritate2729%4757%
Penalty2367%2367%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top