← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Steaua București B12:7Olimpic Club

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei3021000000
3Codreanu Tudor0000110000
4Comănescu Teodor1100000000
5Dinu Eric Ștefan2200000000
6Jakab Naianu Erik0000000000
7Cărămidă Tudor2101000000
8Ile Sebastian0000210100
9Buduluș Tudor1001100100
10Duban Armin2020110000
11Verdeș Nijnic Alexandru0000210100
12Seleși Tudor0000220000
Total echipă11443960300

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard5/1729%4/6–1/50/40/2030001

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubSteaua București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi71937%122352%
Superioritate2729%4757%
Penalty2367%2367%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top