← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 18 sept. 2026

Olimpic Club24:3C.S.S. 1

V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei43010000000
3Codreanu Tudor11001100000
4Comănescu Teodor22002000200
6Jakab Naianu Erik11000000001
7Cărămidă Tudor33000000000
8Ile Sebastian43101100000
9Buduluș Tudor21100000001
10Duban Armin00000000003
12Seleși Tudor00000000000
Total echipă1714214200205

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard11/1479%8/81/22/30/1–000002

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. 1
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi243177%31718%
Superioritate4580%1520%
Penalty4580%00–

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top