← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 18 sept. 2026

Olimpic Club24:3C.S.S. 1

V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei3111000000
3Codreanu Tudor0000110000
4Comănescu Teodor1100000000
6Jakab Naianu Erik3102220000
7Cărămidă Tudor0000000000
8Ile Sebastian2101000000
9Buduluș Tudor0000000000
10Duban Armin1001000000
12Seleși Tudor0000220000
Total echipă10415550000

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard11/1479%8/81/22/30/1–000002

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. 1
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi243177%31718%
Superioritate4580%1520%
Penalty4580%00–

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top