← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 17 sept. 2026

Wings6:13Olimpic Club

V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei00002020003
3Codreanu Tudor32102000200
4Comănescu Teodor33000000000
5Dinu Eric Ștefan10103100200
6Jakab Naianu Erik00002000200
7Cărămidă Tudor22000000000
8Ile Sebastian21010000000
9Buduluș Tudor73400000000
10Duban Armin21101010000
12Seleși Tudor00001000100
Total echipă20127111130703

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard8/1457%8/9–0/10/10/3300000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubWings
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi132846%62129%
Superioritate2633%1617%
Penalty2367%3560%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top