← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud · 17 sept. 2026

Wings6:13Olimpic Club

V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei0000000000
3Codreanu Tudor1100211000
4Comănescu Teodor1100000000
5Dinu Eric Ștefan0000200200
6Jakab Naianu Erik1001110000
7Cărămidă Tudor0000100100
8Ile Sebastian2101320100
9Buduluș Tudor0000000000
10Duban Armin4211110000
12Seleși Tudor0000000000
Total echipă95131051400

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard8/1457%8/9–0/10/10/3300000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubWings
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi132846%62129%
Superioritate2633%1617%
Penalty2367%3560%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top