← Toate rezultatele U14
U14 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 29 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club15:4Rapid București

R14:1R24:1R33:1R44:1
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalAngelescu IonuțAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Țiplea Aleph00000000000
3Bogdan Luca00000000000
4Dragomir Luca10102000200
5Guțu Maxim10100000000
6Dragomir Alexandru20200000001
7Gherghe Andrei33000000001
8Ile Sebastian20200000000
9Costea Vlad00000000010
10Mirică-Matei Nicolae10103200100
11Ifrim Alexandru11000000000
12Boldeiu Tudor00000000000
14Tsantsariidis Stavros00001100000
15Avramescu Mihnea22000000000
Total echipă136706300312

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Racoviță Sebastian6/1060%1/11/14/70/1–000000
13Maldar Demir–––––––000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubRapid București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi152171%41724%
Superioritate33100%3650%
Penalty2367%00–

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Sprint −
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
1:0Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Gol · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Eliminare + · Acțiune
2:0Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Recuperare · Centru
3:0Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Gol · Contraatac
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Assist
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Eliminare + · Acțiune
4:0Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Gol · Om +
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Assist
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Eliminare − · Acțiune
4:1Rapid BucureștiGol adversar · Om − (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Guțu Maxim Recuperare · Centru
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Eliminare + · 5 m (penalty)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · 5 m
Repriza 2
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Sprint −
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
5:1Olimpic Club#9 Costea Vlad Gol · Centru
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Assist
Olimpic Club#3 Bogdan Luca Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Om −
Olimpic Club#9 Costea Vlad Contrafault +
6:1Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Gol · Contraatac
Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Assist
Olimpic Club#9 Costea Vlad Eliminare − · Acțiune
6:2Rapid BucureștiGol adversar · Om − (portar #1 Racoviță Sebastian)
7:2Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Eliminare + · 5 m (penalty)
8:2Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · 5 m
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Assist
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Șut ratat · Centru
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Recuperare · Pozițional
Repriza 3
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Sprint +
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Contrafault −
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Șut ratat · Acțiune
8:3Rapid BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #1 Racoviță Sebastian)
9:3Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Gol · Centru
Olimpic Club#5 Guțu Maxim Assist
Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Recuperare · Pozițional
10:3Olimpic Club#11 Ifrim Alexandru Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Assist
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
11:3Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Gol · Contraatac
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Assist
Olimpic Club#5 Guțu Maxim Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Om −
Repriza 4
Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Sprint −
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Recuperare · Centru
Olimpic Club#3 Bogdan Luca Eliminare + · Acțiune
12:3Olimpic Club#3 Bogdan Luca Gol · Om +
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Assist
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Centru
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Eliminare + · 5 m (penalty)
13:3Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Gol · 5 m
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Assist
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Contrafault −
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Om −
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Om −
13:4Rapid BucureștiGol adversar · Om − (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Recuperare · Centru
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Recuperare · Pozițional
14:4Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Gol · Contraatac
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Assist
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Recuperare · Centru
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Șut ratat · Corner
15:4Olimpic Club#2 Țiplea Aleph Gol · Acțiune
Olimpic Club#3 Bogdan Luca Assist
Rapid BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : Rapid București, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top