← Toate rezultatele U14
U14 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 30 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Dinamo București B5:10Olimpic Club

R10:4R22:1R30:3R43:2
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalAngelescu IonuțAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Tărăcilă Nicholas00000000010
3Bogdan Luca11000000000
4Dragomir Luca11001000100
5Guțu Maxim11000000000
6Dragomir Alexandru10101010000
7Gherghe Andrei44000000000
8Ile Sebastian10100000001
9Costea Vlad00004020200
10Mirică-Matei Nicolae31201000100
11Mindoiu Horia00000000000
12Boldeiu Tudor11003100200
14Tsantsariidis Stavros00000000001
15Avramescu Mihnea22004020200
Total echipă15114014150812

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Racoviță Sebastian1/617%1/2–0/2–0/2000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi101759%5956%
Superioritate4580%2367%
Penalty22100%22100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Sprint +
Olimpic Club#9 Costea Vlad Șut ratat · Centru
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Recuperare · Pozițional
1:0Olimpic Club#4 Dragomir Luca Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Eliminare + · Acțiune
2:0Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Om +
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Assist
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Eliminare + · Acțiune
3:0Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Gol · Om +
4:0Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Contraatac
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Pierdere · Centru
Repriza 2
Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Sprint −
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
4:1Dinamo București BGol adversar · 5 m (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#9 Costea Vlad Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Recuperare · Centru
Olimpic Club#9 Costea Vlad Pierdere · Centru
Olimpic Club#9 Costea Vlad Eliminare + · 5 m (penalty)
5:1Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Gol · 5 m
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Assist
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#9 Costea Vlad Pierdere · Centru
Olimpic Club#3 Bogdan Luca Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#9 Costea Vlad Șut ratat · Centru
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Contraatac
Olimpic Club#9 Costea Vlad Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Guțu Maxim Eliminare − · 5 m (penalty)
5:2Dinamo București BGol adversar · 5 m (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Pierdere · Centru
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Eliminare − · Acțiune
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Om −
Repriza 3
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Sprint +
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Eliminare + · 5 m (penalty)
6:2Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · 5 m
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Contrafault −
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Recuperare · Centru
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Guțu Maxim Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
7:2Olimpic Club#4 Dragomir Luca Gol · Om +
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Assist
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Recuperare · Pozițional
8:2Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Contraatac
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Assist
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Dragomir Luca Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Șut ratat · Centru
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Pierdere · Centru
Olimpic Club#10 Mirică-Matei Nicolae Recuperare · Centru
Repriza 4
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Sprint +
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Șut ratat · Acțiune
9:2Olimpic Club#4 Dragomir Luca Gol · Centru
Olimpic Club#15 Avramescu Mihnea Assist
Olimpic Club#2 Tărăcilă Nicholas Eliminare − · Centru
9:3Dinamo București BGol adversar · Om − (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#14 Tsantsariidis Stavros Contrafault −
Olimpic Club#2 Tărăcilă Nicholas Contrafault +
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#6 Dragomir Alexandru Eliminare − · Acțiune
9:4Dinamo București BGol adversar · Om − (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Pierdere · Pas greșit
9:5Dinamo București BGol adversar · Acțiune (portar #1 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#12 Boldeiu Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Bogdan Luca Eliminare + · Acțiune
10:5Olimpic Club#9 Costea Vlad Gol · Om +
Olimpic Club#3 Bogdan Luca Assist

Scorul este scris Olimpic Club : Dinamo București B, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top