← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud Retur · 15 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Rapid București B5:7Olimpic Club

R11:3R23:2R30:0R41:2
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
3Codreanu Tudor32100000001
4Gherghe Andrei11001100000
5Dinu Eric Ștefan00001100000
6Jakab Naianu Erik32102100100
7Cărămidă Tudor11002000200
8Ile Sebastian43100000010
9Buduluș Tudor52300000000
10Duban Armin22002110002
11Verdeș Nijnic Alexandru11001100000
12Costea Vlad00001010000
14Mirică-Matei Nicolae00001000100
15Tsantsaridis Konstantinos10011000100
Total echipă21146112520513

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei7/1258%3/41/22/41/2–200000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubRapid București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi72726%51926%
Superioritate020%2540%
Penalty00–00–

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
0:1Rapid București BGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Corner
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
1:1Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
2:1Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
3:1Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Blocaj
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Contraatac
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Repriza 2
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Sprint +
Olimpic Club#4 Gherghe Andrei Pierdere · Pozițional
3:2Rapid București BGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Șut ratat · Acțiune
Rapid București BȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Pierdere · Pas greșit
3:3Rapid București BGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pas greșit
Rapid București BȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pas greșit
3:4Rapid București BGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
4:4Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Gol · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
5:4Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Blocaj
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#4 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Costea Vlad Pierdere · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Centru
Repriza 4
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Rapid București BȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Blocaj
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Recuperare · Om −
6:4Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Gherghe Andrei Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
6:5Rapid București BGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
7:5Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Contrafault +
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Pierdere · Pozițional
Rapid București BȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : Rapid București B, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top