← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud Retur · 16 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Triumf București14:6Olimpic Club

R12:2R24:1R32:1R46:2
Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Giurgiuveanu Mihai11003030002
3Codreanu Tudor20202000201
4Comănescu Teodor10010000001
5Dinu Eric Ștefan00000000001
6Gherghe Andrei10102000210
7Cărămidă Tudor22000000030
8Ile Sebastian00002001110
9Buduluș Tudor10100000010
10Duban Armin11002020002
11Verdeș Nijnic Alexandru00001000100
12Guțu Maxim00000000000
14Ifrim Alexandru00000000000
15Tsantsaridis Konstantinos11000000000
Total echipă1054112051667

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei2/1613%1/30/31/30/50/2100000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubTriumf București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi62623%142556%
Superioritate2922%2729%
Penalty00–22100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
0:1Triumf BucureștiGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Contrafault +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault +
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Om +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
0:2Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Contrafault +
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Acțiune
1:2Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Blocaj
2:2Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare − · Acțiune
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Centru
Repriza 2
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#6 Gherghe Andrei Contrafault +
Olimpic Club#6 Gherghe Andrei Pierdere · Pas greșit
2:3Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Om +
2:4Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Om +
2:5Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
2:6Triumf BucureștiGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
3:6Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Centru
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Sprint −
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Contrafault −
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · 5 m (penalty)
3:7Triumf BucureștiGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
3:8Triumf BucureștiGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Gherghe Andrei Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#6 Gherghe Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Corner
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Șut ratat · Acțiune
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
4:8Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Corner
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Corner
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Om +
Repriza 4
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault +
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Contrafault −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare − · Centru
4:9Triumf BucureștiGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
4:10Triumf BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
4:11Triumf BucureștiGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
4:12Triumf BucureștiGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Contrafault −
4:13Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Om −
5:13Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Centru
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare + · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Contrafault −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Om +
6:13Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Gol · Om +
6:14Triumf BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Gherghe Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Recuperare · Pozițional

Scorul este scris Olimpic Club : Triumf București, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top