← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud Retur · 17 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Real Team3:19Olimpic Club

R10:2R21:4R31:8R41:5
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Giurgiuveanu Mihai00000000000
3Codreanu Tudor00001000112
4Comănescu Teodor00001000110
5Gherghe Andrei33001000110
6Jakab Naianu Erik22000000000
7Cărămidă Tudor33000000010
8Ile Sebastian11000000000
9Buduluș Tudor21100000000
10Costea Vlad21011000100
11Verdeș Nijnic Alexandru22000000011
12Guțu Maxim22000000000
14Mirică-Matei Nicolae00001000110
15Tsantsaridis Konstantinos00000000010
Total echipă1715115000573

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei4/757%4/5–0/1–0/1000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubReal Team
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi193554%31225%
Superioritate1250%1520%
Penalty11100%11100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Real TeamȘut ratat de adversar · Om −
1:0Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
2:0Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Gol · Contraatac
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Blocaj
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Real TeamȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Contrafault +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Repriza 2
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Sprint +
Olimpic Club#10 Costea Vlad Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
3:0Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Acțiune
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Assist
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#10 Costea Vlad Recuperare · Om −
4:0Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Assist
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · 5 m (penalty)
4:1Real TeamGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
5:1Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Acțiune
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Assist
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Costea Vlad Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Contrafault +
6:1Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · Contraatac
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Assist
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint +
7:1Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare + · 5 m (penalty)
8:1Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Gol · 5 m
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
8:2Real TeamGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
9:2Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
10:2Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Assist
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
11:2Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Contrafault +
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Contrafault −
Olimpic Club#10 Costea Vlad Recuperare · Pozițional
12:2Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Gol · Contraatac
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Assist
Real TeamȘut ratat de adversar · Acțiune
13:2Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Contraatac
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Recuperare · Pozițional
14:2Olimpic Club#10 Costea Vlad Gol · Contraatac
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Assist
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Recuperare · Pozițional
Repriza 4
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint +
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Contrafault +
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Șut ratat · Contraatac
14:3Real TeamGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
15:3Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Gol · Acțiune
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Eliminare − · Eliminare dublă
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#5 Gherghe Andrei Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Om +
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
16:3Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Contrafault +
17:3Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Gol · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Centru
18:3Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
19:3Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Real TeamȘut ratat de adversar · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : Real Team, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top