← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud Retur · 18 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club4:16Dinamo București A

R10:6R21:4R31:2R42:4
Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Giurgiuveanu Mihai00005050000
3Codreanu Tudor00001000100
4Comănescu Teodor00002000200
5Dinu Eric Ștefan00002000200
6Jakab Naianu Erik10100000000
7Cărămidă Tudor11001100000
8Ile Sebastian00000000010
9Buduluș Tudor11001000100
10Duban Armin21106040201
11Verdeș Nijnic Alexandru00000000010
12Guțu Maxim00000000000
14Gherghe Andrei10011000100
15Tsantsaridis Konstantinos00000000000
Total echipă632119190921

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei6/2227%5/91/6–0/7–410000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi41822%162759%
Superioritate31127%040%
Penalty00–010%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
Dinamo București AȘut ratat de adversar · 5 m
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
0:1Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
0:2Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Corner
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Om +
0:3Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
0:4Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
0:5Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
0:6Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Repriza 2
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare + · Centru
1:6Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#14 Gherghe Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Pierdere · Pas greșit
1:7Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Contraatac
1:8Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Corner
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Contrafault +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
1:9Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Om +
1:10Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Șut ratat · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Sprint −
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · Centru
1:11Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
1:12Dinamo București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · Centru
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare + · Acțiune
2:12Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Contrafault +
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
Repriza 4
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
2:13Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Om +
Dinamo București AȘut ratat de adversar · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
2:14Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
3:14Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · Om +
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
3:15Dinamo București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare + · Acțiune
4:15Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Om +
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Șut ratat · Om +
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#14 Gherghe Andrei Recuperare · Om −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Pierdere · Pas greșit
4:16Dinamo București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)

Scorul este scris Olimpic Club : Dinamo București A, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top