← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud Retur · 17 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club14:6C.S.S. Steaua București

R11:1R22:1R34:2R47:2
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea Manuel
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Giurgiuveanu Mihai11001010001
3Codreanu Tudor33000000001
4Comănescu Teodor22001000100
5Dinu Eric Ștefan10101100000
6Jakab Naianu Erik00000000000
7Gherghe Andrei00000000000
8Ile Sebastian33001100000
9Buduluș Tudor54100000000
10Duban Armin21012020001
11Verdeș Nijnic Alexandru00000000000
12Guțu Maxim11001000100
14Mirică-Matei Nicolae10012100110
15Tsantsaridis Konstantinos00000000001
Total echipă1915229330314

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei6/1250%5/10–1/2––310000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. Steaua București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi143441%62425%
Superioritate030%1813%
Penalty010%00–

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Sprint +
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
0:1C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · 5 m (penalty)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · 5 m
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
1:1Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Repriza 2
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Sprint −
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Contrafault +
2:1Olimpic Club#12 Guțu Maxim Gol · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
2:2C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
3:2Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Om +
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Blocaj
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Contrafault −
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Sprint −
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
3:3C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Blocaj
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
4:3Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Gol · Centru
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Pozițional
5:3Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
6:3Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Acțiune
6:4C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Contrafault −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
7:4Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Assist
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Pozițional
Repriza 4
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Sprint −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Șut ratat · Corner
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Blocaj
8:4Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Om −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
9:4Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Gol · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
9:5C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
10:5Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Contraatac
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#7 Gherghe Andrei Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#14 Mirică-Matei Nicolae Recuperare · Om −
11:5Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
12:5Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
12:6C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
13:6Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
14:6Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : C.S.S. Steaua București, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top