← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 27 oct. 2026 · Bazin Floreasca

C.S.S. Steaua București19:8Olimpic Club

R16:2R23:1R36:2R44:3
Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu CosminAntrenor secundAngelescu Ionuț
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Nacu Andrei0000100100
3Codreanu Tudor0000000000
4Comănescu Teodor1100000000
5Dragomir Luca0000000000
8Ile Sebastian0000200200
9Buduluș Tudor0000311100
10Duban Armin5410110000
12Giurgiuveanu Mihai0000000000
Total echipă6510721400

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard6/2524%5/110/30/21/50/4240000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. Steaua București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi83027%193456%
Superioritate3650%2367%
Penalty00–44100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint −
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
1:0Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
1:1C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Om − (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Contrafault −
1:2C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
2:2Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
2:3C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Pierdere · Pozițional
2:4C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Centru
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · 5 m (penalty)
2:5C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Centru
2:6C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Repriza 2
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint +
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Blocaj
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Recuperare · Centru
3:6Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
3:7C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare − · 5 m (penalty)
3:8C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Om +
3:9C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Repriza 3
Olimpic Club#10 Duban Armin Sprint +
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
3:10C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Centru (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
3:11C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Centru (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
3:12C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Blocaj
3:13C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
4:13Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Corner
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
4:14C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Centru
4:15C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Acțiune
5:15Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Repriza 4
Olimpic Club#10 Duban Armin Sprint +
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Acțiune
5:16C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Om − (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · 5 m (penalty)
5:17C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Blocaj
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Pierdere · Pozițional
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Blocaj
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Acțiune
6:17Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Om +
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Assist
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Blocaj
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Pierdere · Pas greșit
6:18C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Acțiune
7:18Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Om +
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
7:19C.S.S. Steaua BucureștiGol adversar · Centru (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Acțiune
C.S.S. Steaua BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
8:19Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Contraatac
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : C.S.S. Steaua București, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top