← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 24 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club3:13Steaua București B

R11:4R21:3R30:4R41:2
Î

Jucătorii Olimpic

NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei00003030000
4Comănescu Teodor32102100100
5Dragomir Luca00004200200
7Cărămidă Tudor00003000301
8Ile Sebastian00001000100
9Buduluș Tudor10102000200
10Duban Armin10105010400
11Verdeș Nijnic Alexandru00001000100
12Giurgiuveanu Mihai00000000000
14Seleși Tudor00001000100
Total echipă5230223401501

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei5/1145%2/23/40/20/20/1100000
13Modrescu Eduard0/70%0/10/10/10/20/2100000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubSteaua București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi3933%132065%
Superioritate1425%3560%
Penalty010%3475%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
0:1Steaua București BGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · 5 m (penalty)
0:2Steaua București BGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
0:3Steaua București BGol adversar · Centru (portar #13 Modrescu Eduard)
1:3Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Centru
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pozițional
1:4Steaua București BGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Repriza 2
Olimpic Club#10 Duban Armin Sprint +
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Centru
1:5Steaua București BGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Eliminare + · 5 m
1:6Steaua București BGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pas greșit
1:7Steaua București BGol adversar · Om − (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
2:7Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Repriza 3
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Sprint −
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pas greșit
2:8Steaua București BGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
2:9Steaua București BGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Blocaj
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Centru
2:10Steaua București BGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Eliminare − · Acțiune
2:11Steaua București BGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Repriza 4
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Om +
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
2:12Steaua București BGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
2:13Steaua București BGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare − · 5 m
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
3:13Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Blocaj
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Pierdere · Pas greșit

Scorul este scris Olimpic Club : Steaua București B, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top