← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 26 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club1:7Triumf București

R10:0R20:0R31:4R40:3
Î

Jucătorii Olimpic

NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei30303010200
3Codreanu Tudor10100000001
4Comănescu Teodor00004000410
5Dragomir Luca00000000000
8Ile Sebastian00001000110
9Buduluș Tudor00000000000
10Duban Armin00002010102
11Verdeș Nijnic Alexandru21100000000
12Giurgiuveanu Mihai00000000000
14Seleși Tudor00002100100
Total echipă615012120923

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei–––––––000000
13Modrescu Eduard12/1963%6/71/21/30/24/5100110

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubTriumf București
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi1186%72627%
Superioritate020%2729%
Penalty00–1520%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Corner
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Contrafault +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Centru
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Corner
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Contrafault +
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Blocaj
Repriza 2
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Sprint +
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Centru
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Eliminare − · 5 m (penalty)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · 5 m
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Centru
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · 5 m
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · 5 m
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Om −
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Eliminare − · 5 m (penalty)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · 5 m
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Corner
Repriza 3
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint +
1:0Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Acțiune
1:1Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
1:2Triumf BucureștiGol adversar · Om − (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pas greșit
1:3Triumf BucureștiGol adversar · Centru (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Centru
1:4Triumf BucureștiGol adversar · Om − (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Centru
Repriza 4
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint −
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Centru
1:5Triumf BucureștiGol adversar · Contraatac (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare − · Centru
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Eliminare − · 5 m (penalty)
1:6Triumf BucureștiGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
1:7Triumf BucureștiGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Pierdere · Pozițional
Triumf BucureștiȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Om +

Scorul este scris Olimpic Club : Triumf București, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top