← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 23 oct. 2026 · Bazin Floreasca

C.S.S. 14:19Olimpic Club

R11:4R22:4R30:5R41:6
V

Jucătorii Olimpic

NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei22000000010
3Codreanu Tudor22000000000
4Comănescu Teodor00000000000
5Dragomir Luca22001100000
7Cărămidă Tudor11001100000
8Ile Sebastian11000000000
9Buduluș Tudor31202100100
10Duban Armin21100000001
11Verdeș Nijnic Alexandru11000000000
12Giurgiuveanu Mihai00000000001
14Seleși Tudor00001000100
Total echipă1411305300212

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei4/757%2/2–2/2–0/3200001
13Modrescu Eduard2/367%2/2–––0/1000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubC.S.S. 1
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi192966%41822%
Superioritate1333%040%
Penalty1250%44100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
1:0Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Assist
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
2:0Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Contraatac
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
3:0Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
4:0Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · 5 m (penalty)
4:1C.S.S. 1Gol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Recuperare · Pozițional
Repriza 2
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Sprint +
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Corner
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
5:1Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
6:1Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
6:2C.S.S. 1Gol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare + · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
7:2Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Contraatac
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
7:3C.S.S. 1Gol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
8:3Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Assist
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Repriza 3
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
9:3Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
10:3Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Pozițional
11:3Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pozițional
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Contraatac
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
12:3Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Gol · Contraatac
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Assist
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Acțiune
13:3Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Repriza 4
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Sprint +
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · 5 m (penalty)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · 5 m
14:3Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
C.S.S. 1Șut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Șut ratat · Contraatac
15:3Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Blocaj
16:3Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
17:3Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Assist
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Cartonaș roșu
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Contrafault +
Olimpic Club#12 Giurgiuveanu Mihai Contrafault −
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
17:4C.S.S. 1Gol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare + · 5 m (penalty)
18:4Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · 5 m
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Pierdere · Pozițional
19:4Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Contraatac
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist

Scorul este scris Olimpic Club : C.S.S. 1, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top