← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud - Retur · 22 oct. 2026 · Bazin Floreasca

Olimpic Club26:14Wings

R16:2R26:4R38:5R46:3
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei22000000001
3Codreanu Tudor00001000100
4Comănescu Teodor10012100100
5Dragomir Luca00000000000
7Cărămidă Tudor00004100310
8Ile Sebastian20020000000
9Buduluș Tudor42203001210
10Duban Armin00001010000
11Verdeș Nijnic Alexandru22001100001
14Seleși Tudor11000000000
Total echipă1272312311722

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei8/1650%7/11–1/30/10/1300002
13Modrescu Eduard3/933%3/7–0/1–0/1100003

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubWings
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi264262%143342%
Superioritate2633%3933%
Penalty22100%22100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint +
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare + · Centru
1:0Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Om +
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Om +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
2:0Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · Acțiune
2:1WingsGol adversar · Om − (portar #13 Modrescu Eduard)
3:1Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare − · Acțiune
WingsȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare + · 5 m (penalty)
4:1Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · 5 m
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Assist
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault +
5:1Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
5:2WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
6:2Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Blocaj
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
Repriza 2
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
6:3WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Recuperare · Pozițional
7:3Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Contrafault +
8:3Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Assist
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Pozițional
9:3Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Contraatac
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
9:4WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Contrafault −
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Contrafault −
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Paradă · Acțiune
10:4Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Recuperare · Pozițional
11:4Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
12:4Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#13 Modrescu Eduard Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · 5 m (penalty)
12:5WingsGol adversar · 5 m (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Om −
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pozițional
12:6WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Modrescu Eduard)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare + · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pozițional
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Sprint +
13:6Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
14:6Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
14:7WingsGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pozițional
14:8WingsGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
15:8Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Om +
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Om −
16:8Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
17:8Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Assist
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Blocaj
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
18:8Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · 5 m (penalty)
18:9WingsGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Șut ratat · Centru
19:9Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
19:10WingsGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Eliminare + · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Om +
Olimpic ClubOlimpic Club Eliminare + · Acțiune (penalty)
20:10Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · 5 m
20:11WingsGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Repriza 4
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint +
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
21:11Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Contraatac
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
22:11Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
22:12WingsGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Om +
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Om +
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Corner
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Acțiune
22:13WingsGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
23:13Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Om −
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#14 Seleși Tudor Recuperare · Pozițional
24:13Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Contraatac
Olimpic Club#2 Nacu Andrei Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Șut ratat · Acțiune
24:14WingsGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
25:14Olimpic Club#2 Nacu Andrei Gol · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
26:14Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : Wings, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top