← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud · 4 oct. 2026

Wings9:14Olimpic Club

R14:2R23:3R30:2R42:7
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
2Giurgiuveanu Mihai1010000000
3Codreanu Tudor0000220000
4Comănescu Teodor0000110000
5Dragomir Luca0000101000
6Jakab Naianu Erik0000000000
7Cărămidă Tudor3201000000
8Ile Sebastian2200110000
9Buduluș Tudor2200101000
10Duban Armin2020100010
11Verdeș Nijnic Alexandru0000000000
12Guțu Maxim0000000000
14Ifrim Alexandru0000110000
15Tsantsaridis Konstantinos1100100100
Total echipă11731952110

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei2/540%2/4–0/1––010000
13Racoviță Sebastian1/714%1/4–0/2–0/1000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubWings
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi142850%92045%
Superioritate51050%3743%
Penalty1250%11100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Eliminare − · Centru
0:1WingsGol adversar · Om − (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#12 Guțu Maxim Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · 5 m (penalty)
0:2WingsGol adversar · 5 m (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
1:2Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
1:3WingsGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
1:4WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare − · Eliminare dublă
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Șut ratat · Corner
2:4Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Gol · Om +
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Acțiune
Repriza 2
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare + · Acțiune
3:4Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
3:5WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Blocaj
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
4:5Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Om +
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
4:6WingsGol adversar · Om − (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
5:6Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Om +
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · 5 m (penalty)
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · 5 m
5:7WingsGol adversar · Acțiune (portar #13 Racoviță Sebastian)
Repriza 3
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint +
6:7Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Om +
Olimpic ClubOlimpic Club Eliminare + · 5 m (penalty)
7:7Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · 5 m
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Blocaj
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Blocaj
Olimpic Club#10 Duban Armin Blocaj
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Șut ratat · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Blocaj
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Contrafault −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
WingsȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Repriza 4
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint +
8:7Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#5 Dragomir Luca Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare + · Acțiune
9:7Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
10:7Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Contrafault −
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Om −
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Acțiune
11:7Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Om +
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
11:8WingsGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
12:8Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Gol · Contraatac
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Assist
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
13:8Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
13:9WingsGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
14:9Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Assist

Scorul este scris Olimpic Club : Wings, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top