← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud · 2 oct. 2026

Rapid București A18:4Olimpic Club

R15:2R25:1R34:0R44:1
Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea Manuel
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Giurgiuveanu Mihai00001000100
3Codreanu Tudor00003000300
4Comănescu Teodor11003200100
5Dinu Eric Ștefan00000000000
6Jakab Naianu Erik00000000000
7Cărămidă Tudor00000000011
8Ile Sebastian10101010000
9Buduluș Tudor21101000120
10Duban Armin31201010001
11Verdeș Nijnic Alexandru11002100100
12Avramescu Mihnea00000000000
14Ifrim Alexandru00001000100
15Tsantsaridis Konstantinos00001100000
Total echipă844014420832

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei1/195%0/30/20/11/80/5300000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubRapid București A
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi41921%182767%
Superioritate030%1250%
Penalty010%55100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Sprint +
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
0:1Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
1:1Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Recuperare · Pozițional
2:1Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Centru
2:2Rapid București AGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Eliminare − · 5 m (penalty)
2:3Rapid București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
2:4Rapid București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Centru
2:5Rapid București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Acțiune
Rapid București AȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Blocaj
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault +
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare + · 5 m
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Contrafault −
Repriza 2
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Sprint −
Rapid București AȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Eliminare − · 5 m (penalty)
2:6Rapid București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Eliminare − · 5 m (penalty)
2:7Rapid București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Pierdere · Pas greșit
2:8Rapid București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Om +
2:9Rapid București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Contraatac
3:9Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Gol · Acțiune
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Assist
3:10Rapid București AGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Rapid București AȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#12 Avramescu Mihnea Șut ratat · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Rapid București AȘut ratat de adversar · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · 5 m (penalty)
3:11Rapid București AGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Blocaj
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Acțiune
3:12Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Recuperare · Centru
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Pas greșit
3:13Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Rapid București AȘut ratat de adversar · Contraatac
3:14Rapid București AGol adversar · Acțiune (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Șut ratat · Acțiune
Repriza 4
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Sprint −
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Centru
Rapid București AȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
3:15Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
3:16Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#11 Verdeș Nijnic Alexandru Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Contrafault +
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Pozițional
3:17Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
4:17Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Contrafault +
4:18Rapid București AGol adversar · Contraatac (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Acțiune

Scorul este scris Olimpic Club : Rapid București A, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top