← Toate rezultatele U16
U16 · Turneu calificare zona Sud · 1 oct. 2026

Olimpic Club8:4Dinamo București B

R13:0R22:2R33:1R40:1
V

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea ManuelAntrenor secundRadu Cosmin
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Giurgiuveanu Mihai11001010000
3Codreanu Tudor00001100000
4Comănescu Teodor00001001000
5Dinu Eric Ștefan11002200000
6Jakab Naianu Erik20201000100
7Cărămidă Tudor21101000100
8Ile Sebastian20201000100
9Buduluș Tudor00000000000
10Duban Armin11001010003
12Avramescu Mihnea10010000000
14Ifrim Alexandru10101000100
15Tsantsaridis Konstantinos00000000000
Total echipă1146110321403

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei7/1070%2/21/23/41/10/1110000
13Racoviță Sebastian3/475%3/3–0/1––000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubDinamo București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi82928%41921%
Superioritate040%2825%
Penalty010%11100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Play by play

Repriza 1
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint −
Olimpic Club#10 Duban Armin Blocaj
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
Olimpic Club#10 Duban Armin Pierdere · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · 5 m (penalty)
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · 5 m
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Recuperare · Centru
1:0Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#10 Duban Armin Recuperare · Pozițional
2:0Olimpic Club#10 Duban Armin Gol · Acțiune
3:0Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Gol · Contraatac
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Assist
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Centru
Olimpic Club#12 Avramescu Mihnea Recuperare · Om −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Pierdere · Centru
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Centru
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Om −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Centru
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Centru
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Repriza 2
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Sprint +
4:0Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Gol · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Assist
4:1Dinamo București BGol adversar · Centru (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
4:2Dinamo București BGol adversar · Om − (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
5:2Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Gol · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Assist
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Pierdere · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Contraatac
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Șut ratat · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Pierdere · Pas greșit
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Acțiune
Repriza 3
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Sprint +
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Recuperare · Centru
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Eliminare − · Centru
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Om −
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Eliminare − · 5 m (penalty)
5:3Dinamo București BGol adversar · 5 m (portar #1 Gingașu Andrei)
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −
6:3Olimpic Club#12 Avramescu Mihnea Gol · Contraatac
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Assist
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Recuperare · Pozițional
7:3Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Gol · Contraatac
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#1 Gingașu Andrei Paradă · Centru
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Șut ratat · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Șut ratat · Om +
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Șut ratat · Acțiune
8:3Olimpic Club#8 Ile Sebastian Gol · Acțiune
Olimpic Club#7 Cărămidă Tudor Assist
Repriza 4
Olimpic Club#4 Comănescu Teodor Sprint −
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Recuperare · Pozițional
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Eliminare + · Acțiune
Olimpic Club#2 Giurgiuveanu Mihai Șut ratat · Om +
Olimpic Club#3 Codreanu Tudor Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Pierdere · Pas greșit
Dinamo București BȘut ratat de adversar · Acțiune
Olimpic Club#12 Avramescu Mihnea Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Recuperare · Centru
Olimpic Club#6 Jakab Naianu Erik Pierdere · Pas greșit
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Șut ratat · Acțiune
Olimpic Club#15 Tsantsaridis Konstantinos Eliminare − · Acțiune
Olimpic Club#10 Duban Armin Eliminare + · Centru
Olimpic Club#14 Ifrim Alexandru Șut ratat · Om +
Olimpic Club#8 Ile Sebastian Recuperare · Centru
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Șut ratat · Contraatac
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#5 Dinu Eric Ștefan Pierdere · Pozițional
Olimpic Club#13 Racoviță Sebastian Paradă · Acțiune
Olimpic Club#9 Buduluș Tudor Eliminare − · Acțiune
8:4Dinamo București BGol adversar · Om − (portar #13 Racoviță Sebastian)
Olimpic Club#10 Duban Armin Contrafault −

Scorul este scris Olimpic Club : Dinamo București B, după fiecare gol.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top