← Toate rezultatele U18
U18 · Turneu calificare zona Sud

Olimpic Club7:11Rapid București B

Î

Jucătorii Olimpic

StaffAntrenor principalManea Manuel
NrJucătorRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
2Nacu Andrei10100000000
3Codreanu Tudor00000000000
4Comănescu Teodor10102100100
5Dinu Eric Ștefan10100000000
6Jakab Naianu Erik11000000011
7Cărămidă Tudor10103100200
8Ile Sebastian22000000000
9Buduluș Tudor31110000001
10Duban Armin00000000000
11Verdeș Nijnic Alexandru00001000100
12Seleși Tudor00001100000
Total echipă104517300412

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
13Modrescu Eduard6/1735%5/9–1/40/20/2210000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Statistica echipei

Olimpic ClubRapid București B
GoluriȘuturi%GoluriȘuturi%
Goluri / șuturi73421%112348%
Superioritate1714%3743%
Penalty11100%22100%

La Superioritate, coloana Șuturi arată numărul de superiorități (Olimpic Club) și de inferiorități (adversar), din eliminări în acțiune și centru (a doua eliminare din aceeași superioritate nu se numără separat). La Penalty, coloana Șuturi arată penalty-urile acordate, inclusiv cele neexecutate.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top