Sezon 2026-2027
20meciuri
5-0-15victorii, egaluri, înfrângeri
169:264golaveraj
8,5goluri marcate pe meci
13,2goluri primite pe meci
NrJucătorMJRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
7Cărămidă Tudor17171421325002771
2Nacu Andrei203215152323240538
10Duban Armin201578025015010212
8Ile Sebastian20292054209001170
3Codreanu Tudor16141040152011244
9Buduluș Tudor204114243274112173
11Verdeș Nijnic Alexandru161073016701801
4Comănescu Teodor191713313413002121
6Jakab Naianu Erik853203100242
5Dinu Eric Ștefan871608100710
12Seleși Tudor184310144001010
12Giurgiuveanu Mihai9110013510711
5Dragomir Luca8220010500510
Total echipă1941107311249594131464033

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarMJApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei620/5636%12/183/83/92/130/81000003
13Modrescu Eduard20109/33732%74/1167/289/526/7713/6434170117

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top