Sezon 2026-2027
20meciuri
5-0-15victorii, egaluri, înfrângeri
169:264golaveraj
8,5goluri marcate pe meci
13,2goluri primite pe meci
NrJucătorMJObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
7Cărămidă Tudor17141301511300
2Nacu Andrei203632671305800
10Duban Armin204514274970200
8Ile Sebastian2011902311071400
3Codreanu Tudor16106221896300
9Buduluș Tudor207403314131400
11Verdeș Nijnic Alexandru1622001452700
4Comănescu Teodor1988001022600
6Jakab Naianu Erik84103741200
5Dinu Eric Ștefan843011362500
12Seleși Tudor182101281311301
12Giurgiuveanu Mihai91010511300
5Dragomir Luca81100100100
Total echipă14565562418562418101

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarMJApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei620/5636%12/183/83/92/130/81000003
13Modrescu Eduard20109/33732%74/1167/289/526/7713/6434170117

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top