Sezon 2026-2027
18meciuri
9-0-9victorii, egaluri, înfrângeri
187:201golaveraj
10,4goluri marcate pe meci
11,2goluri primite pe meci
NrJucătorMJRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
7Cărămidă Tudor17221921185001361
10Duban Armin172014512512103020
4Comănescu Teodor1613652222011952
6Jakab Naianu Erik131486010100914
3Codreanu Tudor181812601920116112
15Tsantsaridis Konstantinos171164111510553
2Giurgiuveanu Mihai177610272230219
9Buduluș Tudor184121191121011060
8Ile Sebastian1518126062112101
5Dinu Eric Ștefan16734013400913
11Verdeș Nijnic Alexandru141091010400623
14Ifrim Alexandru832104000410
12Guțu Maxim1033004100310
12Gherghe Andrei764116100521
6Costea Vlad421012010101
12Avramescu Mihnea532012000201
14Dragomir Luca511001000110
14Mirică-Matei Nicolae510015100420
Total echipă2001296110197324741144561

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarMJApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei1885/26133%48/919/3315/408/525/452870334
13Racoviță Sebastian616/4139%11/193/31/71/60/6000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top