Sezon 2026-2027
18meciuri
9-0-9victorii, egaluri, înfrângeri
187:201golaveraj
10,4goluri marcate pe meci
11,2goluri primite pe meci
NrJucătorMJObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
7Cărămidă Tudor1715924320100
10Duban Armin174022991364030
4Comănescu Teodor1610011432900
6Jakab Naianu Erik133201824020
3Codreanu Tudor18105141985600
15Tsantsaridis Konstantinos17650127108900
2Giurgiuveanu Mihai17131102521200
9Buduluș Tudor18114251437400
8Ile Sebastian15108021373300
5Dinu Eric Ștefan1611001231800
11Verdeș Nijnic Alexandru1433001170400
14Ifrim Alexandru80000611400
12Guțu Maxim101001321000
12Gherghe Andrei70000330000
6Costea Vlad40000000000
12Avramescu Mihnea50000330000
14Dragomir Luca51100301200
14Mirică-Matei Nicolae50000320100
Total echipă11541443016064385350

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarMJApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Gingașu Andrei1885/26133%48/919/3315/408/525/452870334
13Racoviță Sebastian616/4139%11/193/31/71/60/6000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top