Sezon 2026-2027
10meciuri
7-1-2victorii, egaluri, înfrângeri
106:49golaveraj
10,6goluri marcate pe meci
4,9goluri primite pe meci
NrJucătorMJRec. totalRec. poz.Rec. centruRec. om +Pierd. totalPierd. poz.Pierd. centruPierd. om +Pas greșitContrafault +Contrafault −
8Ile Sebastian91851214000442
11Ifrim Alexandru8169703100240
9Costea Vlad1000007030413
15Avramescu Mihnea9770012250504
10Mirică-Matei Nicolae921119113810411
2Țiplea Aleph853205300200
4Dragomir Luca953204010300
14Tsantsariidis Stavros943107310202
3Bogdan Luca953104100300
7Gherghe Andrei92218314000413
6Dragomir Alexandru940403210002
11Cecan Arsenii300000000001
12Boldeiu Tudor911003100200
5Guțu Maxim787102100100
5Tărăcilă Nicholas632101010021
6Mindoiu Horia500001000100
7Grămadă David100000000000
Total echipă119724337322130371319

Recuperări și pierderi de posesie, cu totalul în verde. Contrafault + obținut și Contrafault − comis sunt separate de posesie.

Portari

NrPortarMJApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Racoviță Sebastian1035/6851%17/254/610/162/62/15500001
13Maldar Demir50/60%0/1–0/20/20/1000000
13Hiru Matei34/1429%2/7–2/50/10/1000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top