Sezon 2026-2027
10meciuri
7-1-2victorii, egaluri, înfrângeri
106:49golaveraj
10,6goluri marcate pe meci
4,9goluri primite pe meci
NrJucătorMJObț. totalAcțiuneCentru5 mPrim. totalAcțiuneCentru5 mDubleCartonașe roșii
8Ile Sebastian9161600613200
11Ifrim Alexandru82200300300
9Costea Vlad105212430100
15Avramescu Mihnea93003220000
10Mirică-Matei Nicolae910604721400
2Țiplea Aleph84202630300
4Dragomir Luca91001321000
14Tsantsariidis Stavros91001210100
3Bogdan Luca94400311100
7Gherghe Andrei97502431000
6Dragomir Alexandru93111440000
11Cecan Arsenii30000101000
12Boldeiu Tudor90000540100
5Guțu Maxim70000420200
5Tărăcilă Nicholas60000422000
6Mindoiu Horia50000100100
7Grămadă David10000000000
Total echipă56382165930101900

Primele patru coloane: eliminări obținute. Următoarele: eliminări primite. Duble: eliminări simultane, fără om în minus. Cu cartonaș roșu, jucătorul rămâne cu 3 eliminări primite în acel meci, oricâte avea înainte.

Portari

NrPortarMJApărate/Șuturi%AcțiuneCentruOm −Contraatac5 mRec.Pierd.Elim. +Elim. −5 m prov.Assist
1Racoviță Sebastian1035/6851%17/254/610/162/62/15500001
13Maldar Demir50/60%0/1–0/20/20/1000000
13Hiru Matei34/1429%2/7–2/50/10/1000000

Pentru portari, fiecare celulă arată apărate/șuturi pe poartă.

Doar meciuri oficiale FRP. Actualizat la 30 oct. 2026, 20:22.

Sună WhatsApp
Scroll to Top